Candy u Szarlotiki

Zapisałam się na candy u Szarlotki. Banner z linkiem zamieszczam też obok ;-)
 
http://haft-po-godzinach.blogspot.com/2014/03/candy-u-szarlotki.html?showComment=1394644521276#c1481572104316758458

Wymagania odhaczyłam, zatem przejdę do wieści z pola walki. Po 3ch miesiącach generalnego remontu w końcu doszliśmy do etapu sprzątania. No i ekipa remontowa w postaci taty dokonuje ostatnich poprawek w razie konieczności. Na razie nie chwalę się masą fotek, bo mam okropny bałagan, a mimo iż sprzątam i sprzątam, to ciągle nie widać poprawy :x
Poniżej wklejam fotkę prawie gołego pokoju. Jest kiepskiej jakości, bo robiona komórką i po ciemku, ale zamysł widać ;-) ten taki wystający prostokąt po lewej to obiekt zazdrości wielu pań - garderoba ;)

 Trzymajcie się zdrowo!:*

Komentarze

 1. Śliczne kolory. Sama wiem jak to jest z remontem, bo od początku roku też mamy remont naszych dwóch pokoi. Powoli zmierzamy do końca mam nadzieję że się w końcu rozpakuje. Powodzenia w sprzątaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście taka garderoba to jest COŚ. W pokoju pięknie, świeżo i jak tylko umieścisz wszystkie swoje rzeczy na półkach - będzie widać piękny końcowy efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Garderoba! marzę o takowej, na razie jednak mamy za małe mieszkanie na takie frykasy :D

  p.s. dzięki za udział w candy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szarlotka chyba większość z nas niestety ma za małe :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fascynujące miejsce i bardzo dobrze czyta się twoje teksty :) Czekam na następne i zapraszam do mnie na moją strone internetową - chyba jeszcze nie raz do Ciebie wejde przeczytać twoje wpisy ;-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz