Kwiatek z nutkami

Wiem, daaawno mnie nie było! Miałam tyle spraw do załatwienia, że nie zauważyłam, iż minęło tyle czasu od ostatniej publikacji. Wracając do przedmiotu dzisiejszej prezentacji. Parę lat temu, w Dniu Matki, moja droga rodzicielka otrzymała powyższy haft. Jakiś czas później wyszyłam kolejny dla koleżanki z Gdyni. Haft bardzo szybko się krzyżykuje, jak widać na zdjęciu wyszyłam także białe tło.

Aktualnie pracuję nad haftem z serii "kissing you". Nie mam pojęcia gdzie znalazłam schemat, wystarczy wpisać nazwę wzoru w przeglądarce, aby pojawiły się 4 obrazki. Wyszywam parę stojącą na chodniku. Poza tym od początku roku wyszyłam dwa duże hafty: pamiątkę ślubna i dziewczynkę z chusteczką oraz jeden mniejszy: gąski. Hafty czekają na pranie, konturki i sesję zdjęciową (w tej kolejności). Prawdopodobnie tym i innymi- uczelnianymi sprawami, zajmę się podczas długiego weekendu :-) A co tam u Was słychać Drogie Bloggerki? Macie jakieś plany na długi weekend?

Komentarze

 1. Wesolutki kwiatek! Czekam na pokaz hafcików, o których piszesz.:) Co do majówki wybieram się na wycieczkę pracowniczą: Międzyzdroje, okolice M., Berlin i Tropical Islands.:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozśpiewana jesteś :) bo to już drugi hafcik z nutkami - fajny kwiatuszek :)
  Mam nadzieję, że szybko uporasz się z tymi konturkami, praniem i prasowaniem, po czym pokażesz nam te nowe hafty.
  Miłego weekendowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię Twoje hafciki, są takie pogodne, że jak wchodzę do Ciebie to zaraz się uśmiecham pod nosem:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, zapraszam po odbiór wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Optymistyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam skądś tego kwiatka :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz