Ślubny post

Siema, siema! ;)
Zeszły tydzień spędziłam w biegu szykując się do wesela koleżanki. Warto było, bo wyglądałam bosko i trudno było mnie poznać :P Paulette może zaświadczyć! A no właśnie. Paulette, czyli Paulina, stworzyła wspaniałe zaproszenia na ślub, winietki i inne drobiazgi. Zapraszam do odwiedzin jej bloga.

A teraz... cóż młoda para ode mnie dostała?
1. PODUCHY!
http://poduszki.pl.tl/PODUSZKI-R%26%23280%3BCZNIE-MALOWANE.htm
Jeśli ktoś jest zainteresowany sklepem produkującym te poduszki, podlinkowałam obrazek. Już wiem, że ogromnie się podobały i spoczną w małżeńskim łożu ;)
2. fartuszek  z winem prezentowany w poprzednim poście.
3. książkę: "Alisa Bowman - Plan żyć długo i szczęśliwie - jak ratowałam swój związek gdy skończyła się bajka". Tytuł nieco przeraził pannę młodą xD
4. hafcik ślubny, który zawiśnie dumnie na ścianie:

 5. karteczka, to moja pierwsza tego typu praca. Nie wiem czy widać, ale do stworzenia naszyjnika i środka kwiatków wykorzystałam koraliki.
A teraz całość :)
Oczywiście muszę się pochwalić moją wspaniałą spineczką - kapelusikiem!
Padało, gdy wychodziłam. Dowiedziałam się wtedy, że "tej pani nie potrzeba parasola, ma kapelusik!" xD
___
The music of me - kupiłam gotowy fartuszek, wyszyłam mało skomplikowany wzór. Zajęło mi to może z 1,5h? Szybko poszło :)

Komentarze

 1. Haha, no poduchy mistrzostwo! Już samo patrzenie na nie sprawia, że się uśmiecham :D Hafcik przepiękny a i karteczka genialna, jak się przyjrzałam to zobaczyłam te koraliki :D Innymi słowy- super prezent!
  Ja wyszywałam w swoim życiu tylko raz i póki co nie pochwalę się ile mi to zajęło, bo odkładałam to zajęcie w nieskończoność :D
  Siostra obrazek dostała i wnioskuję, że jej się spodobał, bo pochwaliła się znajomym :D Praca już zawisła na ścianie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny zestaw prezentowy i na pewno oryginalny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przemyślany prezent - wszytko do siebie pasuje. I oryginalny, ręczni robiony. A kapelusik bardzo słodki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prezent rewelacyjny! Musiałaś świetnie wyglądać w "kapelusiku".;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahah, poduchy genialne :D Na moim łóżku obecnie spoczywa 5 jaśków i jedno pluszowe serduszko (z którym, btw, świetnie się śpi) i oby kolekcja się rozrastała. Śpię i tak zawsze tylko pod jednym, ale obecność pozostałych jakoś napawa mnie satysfakcją :P
  Kapelusik słodziachny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ośmieliłam się nominować Twój blog do LBA, więc jeśli masz ochotę wziąć w tym udział to zachęcam :)
  Nie wiem kto się w to bawi a kto nie, dlatego wszystkim tak piszę, bo jeśli ktoś nie ma na to ochoty to zmuszać nie będę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. No totalnie nie do poznania byłaś :D Tylko po głosie poznałam :D A kapelusik no wyróżniał cię z tłumu ;) Oryginalny i nie banalny! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz